Firmamız Bafa gölünün yamacındaki Şenköy Mahallesinde olup, Milas’a 22 km. uzaklıktadır.

Firma sahibi Mustafa BAŞ, baba mesleği olan zeytinciliği küçük yaşlarda öğrenip, zaman içinde teknolojinin verdiği yeniliklerden faydalanılarak bu mesleği devam ettirmektedir. Köyümüz genel olarak geçimini zeytincilik ile sağlamaktadır.

Zeytinyağını kendi diktiğimiz zeytin ağaçlarımızdan imal etmekteyiz. Ağaçlarımız genel olarak yaklaşık 50 -70 yaş aralığındadır.

2010 yılında zeytinciliğe daha fazla önem vererek, zeytinyağımızın üretiminden paketlenmesine kadar geçen tüm süreçte standart bir kaliteye ulaşmaya çalıştık ve bunu katıldığımız yarışmalar ve aldığımız ödüllerimiz ile belgeledik.

60 dönüm arazide yaklaşık 8-11 bin kg. yağ elde etmekteyiz.

2011 yılında bölgemizde ilk defa düzenlenen Zeytinyağı MİLAS – Tarım Fuarında Kalite Yarışmasında 1.’lik ödülünü ürettiğimiz zeytinyağı ile aldık.

2012-2013 yılında düzenlenen Zeytinyağı Kalite Yarışmalarında 2.’lik ödülünü aldık.

2011 yıllarından başlayarak ürettiğimiz zeytinyağımızda yakaladığımız başarılar doğrultusunda, kendi zeytinyağımızı tüketiciye ulaştırabilmek için markalaşma sürecine girdik. SERCİ Zeytinyağları adı altında zeytinyağımızı markalaştırdık ve satışa başladık.

Gücümüzü ve kalitemizi kendi yetiştirdiğim zeytinlerden almaktayız. Paketlenmiş ve ambalajlanmış ürünlerimizin saklama yeri ve depolama tesislerimiz Şenköy’dedir.

Ürünlerimizin toptan ve perakende satış yeri Etrenli Mah. MİLAS/SÖKE Karayolu 20. Km sinde yapılmaktadır.

Ayrıca; Ödüllü Zeytinlerimizden ürettiğimiz tüm Yağda Çizik Zeytin, Yağda Kırma Zeytin ve Zeytin çeşitlerimizi buradan alabilirsiniz.